Kalbų ir kultūrų skyrius

Jolita Ančlauskaitė


Dėsto norvegų kalbą

Informacija

jolita.anclauskaite@vdu.lt

Jūratė Andriuškevičienė


Dėsto vokiečių kalbą

Informacija

jurate.andriuskeviciene@vdu.lt

Rocio Cristina Cortes Ganan


Dėsto ispanų kalbą

rocio.cristina.cortes.ganan@vdu.lt

Irma Čižauskaitė-Da Costa


Dėsto portugalų kalbą

irma.cizauskaite-da-costa@vdu.lt

Jovita Daukšytė


Dėsto rusų kalbą

Informacija

jovita.dauksyte@vdu.lt

Guy Geffen


Dėsto danų ir šiuolaikinę hebrajų kalbas

guy.geffen@vdu.lt

Gintarė Gelūnaitė-Malinauskienė


Dėsto vokiečių kalbą

Informacija

gintare.gmalinauskiene@vdu.lt

Aleksandr Ismailov


Dėsto turkų ir rusų kalbas

Informacija

aleksandr.ismailov@vdu.lt

Daina Kazlauskaitė


Dėsto prancūzų kalbą

Informacija

daina.kazlauskaite@vdu.lt

Simona Kumpė


Dėsto japonų kalbą

simona.vasilevskyte@vdu.lt

Doc. Dr. Stefano Maria Lanza

Tarybos pirmininkės pavaduotojas


Dėsto italų kalbą

Informacija

stefano.lanza@vdu.lt

Vitalija Lanza


Dėsto italų kalbą

Informacija

vitalija.lanza@vdu.lt

Vaida Lukošiūtė


Dėsto lietuvių gestų kalbą

vaida.lukosiute@vdu.lt

 

Sigitas Lūžys


Dėsto lotynų kalbą

Informacija

sigitas.luzys@vdu.lt

Dinara Mambetkazieva


Dėsto kirgizų, prancūzų ir rusų kalbas

Informacija

dinara.mambetkazieva@vdu.lt

Doc. Dr. Irena Miklaševič


Dėsto lenkų kalbą

Informacija

irena.miklasevic@vdu.lt

Rima Sabaliauskienė

Kalbų ir kultūrų skyriaus vedėja


Dėsto ispanų kalbą

Informacija

rima.sabaliauskiene@vdu.lt

Viktoria Pehk-Ivascenko


Dėsto estų ir rusų kalbas

Informacija

viktoria.pehk-ivascenko@vdu.lt

Shams-Aldeen Shams-Aldeen


Dėsto arabų kalbą

Silvija Vaičaitytė


Dėsto kinų kalbą

silvija.vaicaityte@vdu.lt

Daiva Puškoriūtė-Ridulienė


Dėsto latvių kalbą

Vigilija Žiūraitė


Dėsto ispanų kalbą

vigilija.ziuraite@vdu.lt

Kęstutis Vaišnora


Dėsto lietuvių gestų kalbą