Vyks kūrybinio rašymo ispanų kalba dirbtuvės

Vasario 23 dieną, 9.30 val.  Vytauto Didžiojo universitete (Putvinskio g. 23-112) vyks kūrybinio rašymo ispanų kalba dirbtuvės su vaikų ir jaunimo knygų autore, žurnaliste iš Ispanijos María José Floriano Novoa. Renginys organizuojamas bendradarbiaujant su Ispanijos Karalystės ambasada Lietuvoje. Renginio kalba – ispanų.

María José Floriano Novoa į Lietuvą atvyksta Ispanijos Karalystės ambasados kvietimu sudalyvauti kasmetinėje Knygų mugėje Vilniuje. Vasario 23-ios rytą ji taip pat susitiks ir su VDU bendruomene Kaune. María José Floriano Novoa yra žurnalistė, rašytoja ir pasakotoja. Daugiau nei penkiolika metų dirbo Ispanijos nacionalinėje ir tarptautinėje žiniasklaidoje (Antena 3, Prisa Radio, El Mundo TV, RNE ir Castilla La Mancha Televisión). Nuo 2017 metų rašo knygas vaikams ir jaunimui, žymiausias autorės kūrinys – knyga „El Gallinero“ (liet. „Vištidė“). Būtent pagal šią knygą parengtos ir kūrybinio rašymo dirbtuvės ispanų kalba, kurių dalyviai per rašymą ir žaidimą nagrinės tikrovę bei fikciją.

Maloniai kviečiame dalyvauti visus, besidominčius literatūra, ispanų kalba ir kultūra. Reikalingas A2 ir aukštesnis ispanų kalbos lygis. Renginį organizuoja VDU Užsienio kalbų institutas, Miguelio de Cervanteso ispanų kalbos ir kultūros klubas bei Ispanijos Karalystės ambasada Lietuvoje.

Kontaktai pasiteiravimui: VDU UKI ispanų kalbos lektorė Vigilija Žiūraitė (el. p. vigilija.ziuraite@vdu.lt).