Užsienio kalbų institute gegužės 3 d. vyks DELF egzaminų sesija

2019 m. gegužės 3 d. vyks DELF egzaminų sesija. Registruotis iki balandžio 5 d. galima čia, nurodant egzamino laikymo vietą (Kaunas). Kontaktinis asmuo Kaune Daina Kazlauskaitė, daina.kazlauskaite@vdu.lt.  Įdomu tai, kad egzaminą pamėgo Lietuvos universitetuose studijuojantys užsieniečiai studentai, VDU absolventai, kolegos dėstytojai, kurie VDU lanko pasiruošimo DELF egzaminui kursą ir siekia gauti tarptautinį DELF diplomą.

VDU Užsienio kalbų institutas tarptautinį DELF egzaminą rengia nuo 2013 m. lapkričio mėn., remdamasis bendradarbiavimo sutartimi su Vilniaus Prancūzų institutu.

Daugiau apie DELF egzaminą galite skaityti čia.

Les inscriptions au DELF TP et Junior sont ouvertes (A1-B2) ; les examens sont prévus pour le 3 mai2019. Prière d‘indiquer le centre de passation.

La personne de contact à Kaunas Daina Kazlauskaitė, daina.kazlauskaitė@vdu.lt pour celles et ceux qui choisiront le centre de passation  DELF à Kaunas (UKI, VDU)

Les candidats ont jusqu‘au 5 avril 2019 pour s‘inscrire : https://www.institutfrancais-lituanie.com/prancuzu-kalbos-kursai-ir-egzaminai/egzaminai/delf-dalf/