Užsienio kalbų institute lapkričio 13 d. vyks DELF egzaminų sesija

2020 m. lapkričio 13 d. vyks DELF egzaminų sesija. Registruotis iki spalio 14 d. galima čia, nurodant egzamino laikymo vietą (Kaunas). Kontaktinis asmuo Kaune Daina Kazlauskaitė, daina.kazlauskaite@vdu.lt.  Įdomu tai, kad egzaminą pamėgo Lietuvos universitetuose studijuojantys užsieniečiai studentai, VDU absolventai, kolegos dėstytojai, kurie VDU lanko pasiruošimo DELF egzaminui kursą ir siekia gauti tarptautinį DELF diplomą.

VDU Užsienio kalbų institutas tarptautinį DELF egzaminą rengia nuo 2013 m. lapkričio mėn., remdamasis bendradarbiavimo sutartimi su Vilniaus Prancūzų institutu.

Daugiau apie DELF egzaminą galite skaityti čia.

Les inscriptions au DELF TP et Junior sont ouvertes (A1-B2) ; les examens sont prévus pour le 13 novembre 2020. Prière d‘indiquer le centre de passation.

La personne de contact à Kaunas Daina Kazlauskaitė, daina.kazlauskaitė@vdu.lt pour celles et ceux qui choisiront le centre de passation  DELF à Kaunas (UKI, VDU)

Les candidats ont jusqu‘au  16 octobre 2020 pour s‘inscrire : https://www.institutfrancais-lituanie.com/fr/cours-francais/examens/delf-dalf/