Vėlyvieji pusryčiai ir kalbos

VDU Žemės ūkio akademijoje vyks ypatingas renginys –  „Vėlyvieji pusryčiai ir kalbos“. Renginio dalyviai žaismingai mokysis bulgarų, estų, ispanų, italų, lenkų, lietuvių, vokiečių ir ukrainiečių kalbų, o už aktyvų dalyvavimą bus apdovanoti.

Kur? Parke prieš Centrinius VDU ŽŪA rūmus (esant nepalankiam orui – III VDU ŽŪA rūmuose,  Universiteto g. 10, Akademija).

Kada? 2022 m. gegužės 6 d., 11:00 – 13:00 val.

Kviečiame VDU atstovus, mokyklas ir Akademijos bendruomenės narius prisijungti prie šio ypatingo ir unikalaus pavasarinio renginio bei susipažinti su studentais iš kitų Europos šalių!

Renginį organizuoja Vytauto Didžiojo universiteto Užsienio kalbų institutas, Žemės ūkio akademija bei  „Transform4Europe” Europos universitetas. Šis renginys yra gegužės 4–8 dienomis Vytauto Didžiojo universiteto kartu su „Transform4Europe” Europos aljanso universitetais organizuojamo pirmojo tarptautinio Europos kultūros festivalio Kaune dalis.

Kadangi greičiausiai niekas taip nesujungia žmonių kaip bendros patirtys ir vaišės, renginio svečiai ir dalyviai turės galimybę pasimėgauti tiek naujomis žiniomis, tiek vėlyvaisiais pusryčiais. Ragausime jau lietuviams gerai pažįstamus kibinus, ukrainietiškus barščius ir kitus patiekalus.

Renginys bus įamžinamas ir viešinamas įvairiais renginyje dalyvaujančių partnerių kanalais – aljanso universitetų, Žemės ūkio akademijos, Užsienio kalbų instituto ir VDU socialiniuose tinkluose.

Prie renginio prisideda: Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022, UAB „Mantinga“.