Europos kalbų diena 2020

Rugsėjo 25 dieną į Vytauto Didžiojo universitetą sugrįžta kasmetinė Europos kalbų dienos šventė. Šiemet VDU Užsienio kalbų institutas kviečia studentus ir moksleivius į nuotaikingą daugiakalbį konkursą „(Ne)pasiklydę vertime“, kuris vyks virtualioje erdvėje.

Dalyviams siūlome išmėginti kalbų žinias bandant suprasti daugiakalbį tekstą ir jį išversti į lietuvių kalbą. Virtualiuose kambariuose susitikę komandos nariai turės išklausyti ne iš eilės pasakojamą tekstą anglų, vokiečių, prancūzų, ispanų, italų ir rusų kalbomis bei sugebėti sujungti atskiras dalis į rišlų lietuvišką tekstą. Laimės ta komanda, kuriai pavyks „nepasiklysti“ vertime ir kuo tiksliau perteikti pasakojimo turinį.

Renginio metu lygiagrečiai vyks įmonių pasidalinimas  istorijomis apie įvairius nutikimus susijusius su ,,vertimo klaidomis“ ir  kalbų mokėjimo poreikį. Dalyviai galės pabendrauti su įmonių atstovais bei užduoti jiems rūpimus klausimus.

Renginio programa

8:30–10:30 val. susitikimai su įmonių atstovais:

9:00–11:00 val. Daugiakalbis vertimo konkursas „(Ne)pasiklydę vertime“

  • VDU studentų ir moksleivių varžybos
  • Rezultatai ir apdovanojimai, — skelbiami rugsėjo 28 d., antradienį, UKI puslapyje. Prizų įteikimas nugalėtojams arba jų atstovui atvykus į UKI adresu Gedimino g. 44 (tel. nr. pasiteiravimui +37037327845)

Maloniai kviečiame dalyvauti ir patirti teigiamų įspūdžių bei laimėti vertingų prizų: VDU UKI prizus – nemokamai mokytis pasirinktą kalbą, Europos komisijos atstovybės Lietuvoje įsteigto prizo – kuponus knygoms.

Norėdami registruotis į susitikimą su įmonėmis spauskite aktyvią nuorodą čia: Susitikimas su įmonėmis.

Registracija į varžybas studentų komandoms vyksta UKI puslapyje: Studentų registracija į varžybas

SUSITIKIMAS SU ĮMONĖMIS VYKS ČIA: DALYVAUTI