Daugiakalbės pedagogikos veiklos VDU Atžalyno progimnazijos mokiniams

Kovo 23-čią dieną  būsimieji mokytojai, besimokantys anglų kalbą, pristatė daugiakalbės pedagogikos veiklas VDU Atžalyno progimnazijos mokiniams. Studentai iš Italijos, Ispanijos, Turkijos bei Kazachstano pasakojo vaikams apie savo šalį, mokė pasisveikinti bei parodė, kiek daug žodžių, panašių į jų gimtųjų kalbų žodžius, yra lietuvių kalboje. Vaikai dainavo, šoko, piešė bei mielai pasakojo, kokiose šalyse yra buvę, kokių patiekalų jau ragavo tuo nustebindami studentus. Lietuvaičių anglų kalbos žinios bei nepriekaištingas tarimas labai maloniai nustebino. Taip pat galima pasidžiaugti, kad lietuviškos mokyklos tikrai siekia daugiakalbiškumo ir daugiakultūriškumo. Studentai pastebėjo ne tik daugiakalbius stendus, informacines žinutes, bet ir plakatus apie svarbias kalendorines dienas—dauno sindromo dieną, skirtingų kojinių dieną. Be galo smagu, kad turime kuo pasigirti, kad nuoširdžiai priimame ir stengiamės drauge kurti daugiakalbę, daugiakultūrę erdvę.