Kviečiame dalyvauti studentų kalbų konferencijoje Tobulėkime kartu. Kurkime naujojo šimtmečio universitetą!

Kviečiame Jus ir Jūsų studentus aktyviai dalyvauti antrojoje studentų kalbų konferencijoje Tobulėkime kartu. Kurkime naujojo šimtmečio universitetą! Konferencija, skiriama Lietuvos universiteto šimtmečiui , vyks 2022 m. balandžio 26 d., 8:00-12:00 val. nuotoliniu būdu.

Kalbos visuomet buvo neatsiejama Kauno intelektualinio ir kultūrinio gyvenimo dalis, todėl VDU Užsienio kalbų institutas jau antrus metus organizuoja studentų kalbų konferenciją Tobulėkime kartu. Kurkime naujojo šimtmečio universitetą!

Studentų kalbų konferencija – tai ne tik būdas patobulinti kalbinius įgūdžius, bet ir pasidalinti žiniomis ir atradimais, kurie yra aktualūs atskleidžiant intelektualinio ir kultūrinio gyvenimo raidą. Siekiame pritraukti studentus, studijuojančius kalbas VDU, KTU ir LSMU (kilusiuose iš Lietuvos universiteto) skaityti pranešimus įvairiomis užsienio kalbomis. Tikime, daugiakalbių lietuvių ir užsienio studentų dalyvavimas konferencijoje praturtins šį renginį išryškinant Lietuvos kultūros istoriją, bet ir akademiniais pasiekimais skatinant daugiakalbę kultūrą, kuri dabar, kaip ir prieš šimtmetį, be galo turtinga ir girdima. Konferencijos daugiakultūriškumo idėja ypač aktuali šiais metais, Kaunui tapus Europos kultūros sostine.

Tobulėkime kartu. Kurkime naujojo šimtmečio universitetą! – tai kalbų konferencija. Puoselėjant daugiakalbiškumą, kviečiame dalyvauti įvairius kalbos lygius studijuojančius studentus ir skaityti pranešimus, susijusius su su daugiakalbyste, daugiakultūriškumu, dalykine kalba (humanitariniai mokslai, edukologija, teisė, gamtos mokslai ir t.t.), kalbų įvairove, kalbų poreikiu studijuojamoje srityje. Tikime, kad ši konferencija padės pasidalinti žiniomis ir atradimais, pabrėžti daugiakalbiškumo aktualumą, patobulinti kalbos įgūdžius bei susipažinti su akademinių pristatymų įvairove.

Antrojoje studentų kalbų konferencijoje Tobulėkime kartu. Kurkime naujojo šimtmečio universitetą! kviečiame dalyvauti ir skaityti pranešimus anglų k. B2-C2 lygį pasiekusius studentus, kitų kalbų – B1-C1 lygį. Pranešimo trukmė – 15 minučių. Reikalavimai pranešimo struktūrai:

  • Įvadas
  • Temos aktualumas
  • Tikslas
  • Dėstymas
  • Išvados/apibendrinimas
  • Literatūra

Registracija į konferenciją vyksta iki balandžio 10 dienos, 17 val. (registracijos forma).

Konferencijos organizatoriai su kiekvienu registracijos anketą pateikusiu pranešėju susisieks asmeniškai elektroniniu paštu iki balandžio 17 d.

Dalyvavimas konferencijoje nemokamas.

Kilus klausimams, kviečiame susisiekti el. paštu: studentukonferencija1@gmail.com