IELTS

Kas yra IELTS?

Populiariausią pasaulyje tarptautinį anglų kalbos egzaminą IELTS (angl. The International English Language Testing System) kasmet laiko daugiau nei 2 milijonai žmonių.

IELTS egzaminas padės įvertinti visus jūsų anglų kalbos įgūdžius – skaitymą, rašymą, klausymą ir kalbėjimą. Jūs sužinosite, ar pakankamai gerai mokate anglų kalbą, kad galėtumėte ja naudotis moksle, darbe, laisvalaikiu, gyvendami užsienyje.

Egzamino užduotis rengia anglų kalbos ekspertai iš viso pasaulio. Egzaminas yra pelnęs tarptautinį pripažinimą, jį pripažįsta daugiau nei 8000 pasaulio organizacijų, tarp jų mokyklos, universitetai, įmonės, imigracijos institucijos ir profesinės organizacijos.

IELTS egzaminas ypatingas tuo, kad jūsų anglų kalbos įgūdžiai tikrinami jums tiesiogiai kalbantis su pašnekovu (angl. face-to-face). Tai yra veiksmingiausias ir natūraliausias būdas patikrinti jūsų kalbėjimo gebėjimus.

Priklausomai nuo to, į kurią organizaciją ketinate kreiptis ir kokių turite ateities planų, jūs galite pasirinkti, kurį egzaminą laikysite: IELTS akademinį arba IELTS bendrinį.

Kas pripažįsta IELTS?

IELTS pripažįsta daugiau nei 8000 organizacijų visame pasaulyje. Tai švietimo institucijos, darbdaviai, vyriausybės, migracijos tarnybos ir profesinės institucijos.

Paspaudę šią nuorodą sužinosite, kokio IELTS egzamino balo reikia, kad įstotumėte į mokslo įstaigą, galėtumėte emigruoti, gauti darbą, įsidarbinti pagal profesiją ar dalyvauti įvairiose mokymo programose.

Daugiau informacijos Britų tarybos ir IELTS tinklapuose.

Šaltinis IELTS tinklapis