Rekomenduojami studijuoti anglų kalbos lygiai įstojusiems į bakalauro studijas Vytauto Didžiojo universitete

Studentams Universitete suteikta galimybė mokytis bendrosios, akademinės ir specialybės anglų kalbos

! Studentai, pradėję anglų kalbos mokytis nuo A1 lygio, turi pasiekti akademinės anglų kalbos B2 lygį.

! Studentai, pradėję Universitete mokytis anglų kalbos nuo A2 lygio, turi pasiekti akademinės anglų kalbos C1 lygį;

! Įstojusieji, kurie pradėjo studijuoti Universitete jau įgiję akademinės anglų kalbos C1 lygį, tęsia anglų kalbos mokymąsi, rinkdamiesi aukštesnio lygio specialybės anglų kalbos dalykus arba mokosi kitų užsienio kalbų.

Vadovaujantis VDU Reguliaminu kiekvienam bakalauro ir vientisųjų studijų studentui kalbų mokymuisi skiriama 24 ECTS, t. y. 12 ECTS privaloma panaudoti kalbų mokymuisi + 12 ECTS galima panaudoti toliau tęsiant kalbos mokymąsi arba renkantis kitas kalbas.

Mieli studentai, norime paprašyti, kad registruotumėtės tik į grupes, kuriose yra vietų. Jei rekomenduojamas mokytis lygis yra B2 arba C1 ir visos grupės jau užpildytos, kviečiame dalyką klausyti kitą semestrą. Įsidėmėkite, kad anglų kalbos lygis ties jūsų pavarde yra jums rekomenduojamas mokytis.

Tuos, kurie dar nelaikė diagnostinio testo, kviečiame atvykti per pirmąją semestro savaitę. Jūsų lauksime UKI, K. Donelaičio g. 52-603, 9:00–11:00 val. arba 14:00–15:00 val.

Sėkmės studijuojant!

Rekomenduojami studijuoti anglų kalbos lygiai (.pdf dokumentas)