“Pearson test of English” – Jau ir Kaune!

 

VDU Užsienio kalbų centras kviečia visus susidomėjusius pasitikrinti savo anglų kalbos žinias atliekant naujo tipo – kompanijos „Pearson“ testus. Šiuo testu tikrinamas ne gramatinių struktūrų ar formalaus žodyno žinojimas, o gebėjimas efektyviai komunikuoti.

Jį išlaikiusiems išduodami tarptautiniai sertifikatai, kurių galiojimo laikas neribotas. Šiuos sertifikatus pripažįsta daugybė pasaulio universitetų (ypač Didžiojoje Britanijoje), darbdavių bei įvairių mokslo ir kitų institucijų.

VDU Užsienio kalbų centre galima atlikti dviejų tipų testus. Tai „Pearson Test of English General“ (sutr. „PTE General“ – įvairių lygių anglų kalbos testas suaugusiems) ir „Pearson Test of English Young Learners“ (sutr. „PTE Young Learners“ – įvairių lygių anglų kalbos testas vaikams).

„PTE General“ skiriasi nuo kitų specializuotų, daugumai iš mūsų jau girdėtų ir žinomų anglų kalbos testų, tokių kaip TOEFL ir IELTS. Vienas iš „PTE General“ privalumų – tai galimybė pasirinkti norimą egzamino lygį, kuris atitinka Bendruosius Europos kalbų metmenis, tuo tarpu TOEFL ar IELTS testą rekomenduojama laikyti tik pasiekusiems pažengusiųjų ar aukštesnį anglų kalbos lygmenį.

Nors testas yra mokamas, organizuojami nemokami bandomieji testai. Jie skirti įvertinti savo anglų kalbos kompetenciją ir nusistatyti, kokio lygmens „Pearson“ testą kandidatas galėtų sėkmingai išlaikyti.

“Verslo savaitė” apie PTE

PEARSON TEST OF ENGLISH