KVIEČIAME DALYVAUTI ANGLIŠKOS DAINOS KONKURSE ‘SING ALONG’!

Kviečiame registruotis ir dalyvauti Kauno miesto ugdymo įstaigų mokinių angliškos dainos konkurse ‘Sing Along’. Konkurse gali dalyvauti Kauno miesto bendrojo ugdymo įstaigų 1-4 klasių mokiniai. Kviečiami dalyvauti solistai, duetai arba ansambliai iki 15 narių. Konkursas vyks 2018 m. gruodžio mėn. 04 d. (antradienį) Kauno Juozo Urbšio katalikiškoje pagrindinėje mokykloje (Partizanų g. 68, Kaunas). Registracijos pradžia 12.30 val. Konkurso pradžia – 13.00 val. Renginio organizatorės anglų kalbos mokytojos Inos Puidokienės teigimu konkurso tikslas yra „skatinti moksleivių saviraišką, kūrybiškumą, bendravimą, domėjimąsi anglų kalba ir angliškai kalbančių šalių kultūra“. Konkurso formatas taip pat siekia formuoti švietimo, mokslo institucijų bei miesto administracijos bendradarbiavimo dialogą tobulinant anglų kalbos žinias ir dalykines kompetencijas. Anot Kauno Juozo Urbšio mokyklos Daugiakalbystės skyriaus vedėjo ir VDU lektoriaus, Mindaugo Norkevičiaus, tokie renginiai skatina išplėsti užsienio kalbų mokymo(si) modelius ir aplinkas, taip pat dalintis praktine ugdymo patirtimi užsienio kalbų kontekste. Registracija vykdoma iki 2018 m. gruodžio mėn. 01 d. 12.00 val. pildant registracijos anketą ir siunčiant migle.ogorodnikoviene@oup.com. Konkurso nugalėtojams bus įteikti prizai ir diplomai. Mokinius ruošiusiems mokytojams bus išduodamos pažymos.