Kaune vyks vokiškų dainų konkursas

Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla lapkričio 26 d., pirmadienį, (Partizanų g. 68) organizuoja Kauno miesto ugdymo įstaigų mokinių konkursą „Vokiškų dainų konkursas 2018“.

Konkurso organizatorės vokiečių kalbos mokytojos Jurgitos Valentukonienės teigimu, „konkursu siekiama skatinti moksleivių saviraišką, kūrybiškumą, bendravimą, domėjimąsi vokiečių kalba ir vokiškai kalbančių šalių kultūra. Konkurso formatas atspindi vokiečių kalbos, menų, socialinių mokslų dalykinę integraciją, nes nuo dainos pasirinkimo iki pasiruošimo ją atlikti konkurso metu, mokiniai domisi vokiškai kalbančių šalių muzika ir atlikėjais, nagrinėja kūrinio turinį, mokosi dainuoti ir groti instrumentais, galvoja apie sceninį įvaizdį ir kūrinio meninio vaizdo pateikimą“.  Organizatorė pažymi, kad „konkursas taip pat skatina mokytojų bendradarbiavimą, nes konkursui mokinius dažniausiai rengia vokiečių kalbos ir muzikos mokytojai“.

Konkursas skirtas Kauno miesto bendrojo ugdymo įstaigų 5-12 klasių mokiniams. Konkurse gali dalyvauti solistai, duetai arba ansambliai iki 12 narių.

Konkurso formatas taip pat siekia formuoti švietimo, mokslo institucijų bei miesto administracijos bendradarbiavimo dialogą tobulinant vokiečių kalbos žinias ir dalykines kompetencijas. Anot Kauno Juozo Urbšio mokyklos Daugiakalbystės skyriaus vedėjo ir VDU lektoriaus, Mindaugo Norkevičiaus, tokie renginiai skatina išplėsti užsienio kalbų mokymo(si) modelius ir aplinkas, taip pat dalintis praktine ugdymo patirtimi užsienio kalbų kontekste.

Registracija į konkursą vykdoma iki 2018 m. lapkričio mėn. 22 d. 12.00 val. pildant registracijos anketą  ir siunčiant jurgita.valentukoniene@gmail.com

Kontaktai: Jurgita Valentukonienė, Kauno Juozo Urbšio katalikiškos pagrindinės mokyklos vokiečių kalbos vyr. mokytoja, tel. +370 650 27445.